Modele mbulesa divanesh

Wednesday, 20th February 2019Allgemein

Mbulesa është e trajtuar me një matériel spécial i Cili është rezistent ndaj UJIT APO lëngjeve dhe NUK përthith Asgjë. Uji APO lëngjet rrëshkasin dhe NUK lënë njolla në mbulesë. Por Edhe nëse AJO bëhet pis, thjeshtë Mund ta pastroni me një pecetë të thatë. Mbulesat élastike për divanin tuaj të prodhuara në Itali. Mbulesa e divanëve është e disponueshme në 2 + 2 kombinime ngjyrash dhe Mund të përdoret në të dyja anët. Nëse Jeni mërzitur me njërën ngjyrë, thjeshtë kthejeni në anën tjetër dhe Divani juaj do të marrë një pamje tjetër menjëherë. Mbulesa është shumë e lehtë për tu vendosur. Vendoseni MBI divan, dhe kaloni llastikun mbrapa divanit që të MOS lëvizë. Pas përdorimit Ju Mund ta Lani në lavatriçe. Nese NUK Ju duhet ta përdorni thjeshtë paloseni dhe vendoseni në dollap, AJO NUK do t`Ju zerë shumë hapësirë.

Mbulesat élastike për divan/krevat/karrige thjesht janě mënyra më e mirë për të mbrojtur mobiljet tuaja të vlefshme. Për shkak të élasticitetit të lartë (120%) që korrespondon me pothuajse me të gjitha llojet e tresheve, dysheve dhe kolltuqeve. B divane lekure, te perdorur per nje vit. Mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. Shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 Leke te Reja. Kater ne gjendje. 🙂…

Fëmijeve i pëlqen të hanë në divan dhe divanet tuaj janě bërë sërisht me njolla akullore APO lëngjesh? APO keni organizuar një Party dhe të ftuarit tuaj padashje kanë derdhur verën MBI divan? Të Lash divanët është me të vërtete një punë e vështirë dhe e bezdisshme. Pastrimi Kimik është i shtrenjtë dhe qimet e kafshëve shtëpiake NUK Mund të hiqen kollaj nga divanët. B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te gjitha Pajisjet. Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem. … Nëse keni kafshë shtëpiake këto mbulesa janě ideale për ju. JO Vetëm do të Ju bëjnë jetën më të lehtë PASI që pastrohen në lavatrice por Edhe janě rezistente në gërvishtje. A Ju është mërzitur Divani juaj i vjetër dhe dëshironi ta ndërroni? NUK keni PSE, Ju Mund TI jepni një pamje krejtësisht tjetër me mbulesën e divanit. Thjeshtë vendoseni MBI divan dhe shikoni SESI do te marrë menjëherë një pamje sikur të Ishte i ri..

Jeni në dilemë nëse Kjo është e përshtatshme për përmasën e divanit tuaj? MOS u shqetesoni. Canapé Saver është e përshtatshme për çdo lloj përmase dhe modeli dhe e disponueshme në 3 përmasa. Zgjidhni até që Ju duhet: B shesim nje kend kolltuqesh, nje trais, nje dysh, dhe dy Tek. te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Faleminderit par mirkuptimin.!! … Cmimet janě për një copë dhe ndryshojnë varësishtë nga madhësia. Zgjidhni opcionin e dëshiruar më poshtë. Shndroni MobileT tuaja të vjetra në moderne dhe të Reja.